60 lat Brugi

Marka Brugi jest znana polskim klientom od 1995 roku, jednak jej historia sięga znacznie dalej. Rok 2016 jest dla nas wyjątkowy – z dumą możemy świętować sześćdziesięciolecie istnienia marki.

Dla aktywnych

Brugi zostało założone przez włoską rodzinę Brutti w 1956 roku i od samego początku zajmuje się tworzeniem wyjątkowych, markowych ubrań sportowych dla aktywnych osób. W ofercie coś dla siebie znajdą zarówno rodziny, dla których aktywność fizyczna to najlepszy sposób na rekreację, jak i osoby uprawiające sport profesjonalnie. Marka cieszy się niesłabnącą popularnością i szczyci się gronem lojalnych klientów na całym świecie.

W chwili obecnej włoska firma swoją ofertę ogniskuje wokół czterech dopełniających się marek: Brugi, Astrolabio, AST oraz Nordsen.

Brugi nad Wisłą

W Polsce marka Brugi pojawiła się w roku 1995. Osiem lat później działalność rozpoczęło Brugi Polska. Przez cały ten czas zdążyliśmy sobie zaskarbić sympatię tysięcy klientów, którzy stale nas wspierają. Nasze produkty satysfakcjonują miłośników najróżniejszych form aktywności, od sportów drużynowych, biegania, pływania czy jazdy na rowerze aż po trekking, zarówno ten rekreacyjny, jak i wysokogórski.

W Brugi Polska nie skupiamy się jednak wyłącznie na produkcji wysokiej jakości ubrań. Promujemy także aktywny tryb życia wśród mieszkańców naszego kraju. Dlatego systematycznie wspieramy m.in. takie inicjatywy jak: Bieg po Nowe Życie, Ligę Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Zjazdowym MOZN czy Family Cup. Brugi jest również sponsorem pierwszoligowych drużyn siatkarskich, męskiego BBTS Bielsko-Biała oraz żeńskiego BKS Aluprof Bielsko-Biała. Od tego roku jesteśmy również partnerem miasta Wisła.

Dziękujemy Wam za okazane przez wszystkie lata wsparcie i obiecujemy nie ustawać w dążeniach do sprawiania Wam ciągłej satysfakcji z naszych produktów.