Firma

W Brugi produkujemy wielofunkcyjną odzież sportową na każdą porę roku. Łączy ona wygodę, modny design, praktyczne rozwiązania ze znakomitą relacją ceny do jakości. Dzięki temu cieszy się popularnością i niesłabnącym zaufaniem wśród aktywnych Polaków.

media-image

Historia

Brugi Polska powstała w 2003 roku w Bielsku-Białej. Jednak marka już od ponad 50 lat pracuje na pozycję europejskiego lidera na rynku odzieży sportowej. Jej początki sięgają 1956 roku, kiedy to we Włoszech rodzina Brutti postanowiła stworzyć nową jakość na rynku. Obecnie firma posiada oddziały w różnych częściach świata.

media-image

Ludzie

Wierzymy, że kluczowe znaczenie w rozwoju firmy mają ludzie. Dlatego na każdym szczeblu zespół Brugi tworzy grono profesjonalistów. Wspólnie dążymy do rozwoju marki i spełnienia oczekiwań naszych partnerów biznesowych oraz klientów indywidualnych, którzy wybrali nasze produkty.

media-image

Jakość

Naszym priorytetem jest profesjonalizm we wszystkich obszarach działania: w produkcji dystrybucji i sprzedaży. Przywiązujemy wielką wagę do wyboru materiałów, stale monitorujemy procesy produkcyjne i stosujemy restrykcyjną politykę jakości.

media-image

Sieć sprzedaży

Stawiamy na dynamiczny rozwój naszej sieci sprzedaży. Sklepy fabryczne Brugi można znaleźć w 13 miastach w Polsce, a w najbliższym czasie planowane są kolejne otwarcia. Nasze produkty są również dostępne w nowoczesnym, monobrandowym sklepie internetowym i u licznych dystrybutorów.

media-image

Wspieranie aktywnych idei

Jesteśmy sponsorem wielu wydarzeń sportowo-rozrywkowych na szczeblu lokalnym i ogólnopolskim. Wspieramy m.in.: Projekt Zima TVN, Bieg po Nowe Życie, Ligę Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Zjazdowym MOZN czy Family Cup. Brugi to również sponsor zespołów siatkarskich: żeńskiego BKS Aluprof Bielsko-Biała i męskiego BBTS Bielsko-Biała.

media-image

Współpraca z najlepszymi

Ważną część naszej oferty stanowią produkty dla miłośników snowboardu i narciarstwa, dlatego od wielu lat współpracujemy z czołowymi ośrodkami narciarskimi w kraju. Wśród wspieranych przez nas miejsc znajdują się m.in.: Kotelnica Białczańska, Hawrań czy Witów-Ski. Z naszej odzieży i sprzętu korzystają także pracownicy czołowych, polskich szkół narciarskich.

Nagrody i wyróżnienia

brugi-wyroznienia