Oferta dla biznesu

Zagwarantuj sobie wszystko, czego potrzebujesz w zakresie firmowej odzieży sportowej. Zapewniamy dowolne ilości i powtarzalność wzorów. Zadbamy, by odzież była spójna z identyfikacją wizualną Twojej firmy. Nieważne, czy zamówisz 1 czy 1000 sztuk, zawsze możesz liczyć na profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

Indywidualna współpraca B2B

Bez względu na to, czy szukasz profesjonalnej odzieży dla pracowników, czy też wytrzymałych plecaków lub toreb, wyjdziemy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Zaproponujemy produkty precyzyjnie dostosowane do potrzeb, prześlemy aktualny katalog i profesjonalnie oznakujemy odzież Twoim logo.

Korzyści dla szkół i stacji narciarskich

Dla szkół i stacji narciarskich przygotowaliśmy preferencyjne warunki współpracy. Oferujemy zindywidualizowaną odzież dla pracowników obsługi, instruktorów i grup zorganizowanych. Proponujemy także bliższą współpracę marketingową, np. przy wynajmowaniu powierzchni reklamowych.

Wsparcie programów lojalnościowych

Szukasz pomysłu na atrakcyjne nagrody do swojego programu lojalnościowego? W Brugi mamy doświadczenie we współpracy z największymi programami lojalnościowymi w Polsce. Dlatego proponujemy sprawdzone rozwiązanie logistyczne ukierunkowane na uproszczenie realizacji zamówień.

media-image

Tylko markowa odzież

W Brugi zapewnisz sobie dostęp do wysokiej jakości odzieży sportowej. Do Twojej dyspozycji są wszystkie modele znajdujące się w naszej ofercie. Dzięki temu bez trudu dopasujesz odzież do indywidualnych preferencji. Wybierając Brugi, wybierasz markę cenioną w całej Europie.

media-image

Profesjonalna wizualizacja

Wyspecjalizowany dział graficzny przygotuje dla Ciebie profesjonalny projekt grafiki, którą nadrukujemy na Twoją odzież. Wystarczy, że wyślesz do nas logo, a my zrobimy resztę za Ciebie. Zawsze otrzymasz kilka projektów do wyboru.

media-image

Szybki czas realizacji

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w biznesie czas to pieniądz. Dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw naszym partnerom biznesowym i gwarantujemy szybkie terminy realizacji. Wykonywanie zamówień „na wczoraj” to dla nas codzienność.

media-image

Wszystkie metody druku i haftu

Dokładnie analizujemy przeznaczenie zamówionej odzieży, dlatego jesteśmy w stanie wybrać najbardziej odpowiednią metodę druku. Dzięki temu zamówiona przez Ciebie odzież, w 100% spełni swoje zadanie.

media-image

Doświadczenie poparte referencjami

Od wielu lat współpracujemy z wieloma klientami biznesowymi w całej Polsce. Odzież Brugi wykorzystują instruktorzy profesjonalnych szkół narciarskich, personel czołowych ośrodków narciarskich w kraju. Systematyczne zamówienia są najlepszym dowodem na to, że marka Brugi sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach.

logotypy@2x

media-image

Skontaktuj się z nami

Do Twojej dyspozycji są nasi konsultanci, którzy odpowiedzą na każde Twoje pytanie.
Z przyjemnością prześlemy Ci też próbki odzieży.

e-mail: b2b@brugi.pltelefon: 33 82 82 660

media-image

Sprzedaż hurtowa

Jeżeli prowadzaż Państwo sklep stacjonarny, sklep internetowy lub stoisko sezonowe i są zainteresowani nawiązaniem współpracy handlowej, zapraszamy do kontaktu.

e-mail: handel@brugi.pltelefon: 33 82 82 667