Otwarcie sklepu fabrycznego w Myślenicach

W środę (28.11) w Myślenicach firma BRUGI Polska otworzyła kolejny ze swoich sklepów fabrycznych. W szerokim asortymencie miłośnicy aktywności znajdą odzież sportową, outdoorową, obuwie sportowe oraz liczne akcesoria. Przygotuj się do zimy! Zbliżająca się zima to doskonała okazja na uzupełnienie swojej szafy odzieżą z najwyższej półki. Firma BRUGI zimową kolekcję kieruje do pasjonatów narciarstwa i […]

W środę (28.11) w Myślenicach firma BRUGI Polska otworzyła kolejny ze swoich sklepów fabrycznych. W szerokim asortymencie miłośnicy aktywności znajdą odzież sportową, outdoorową, obuwie sportowe oraz liczne akcesoria.

Przygotuj się do zimy!

Zbliżająca się zima to doskonała okazja na uzupełnienie swojej szafy odzieżą z najwyższej półki. Firma BRUGI zimową kolekcję kieruje do pasjonatów narciarstwa i snowboardu, którzy chcą czuć się komfortowo i wygodnie nawet w najcięższych, zimowych warunkach. Pasjonaci białego szaleństwa mogą wybierać spośród wielu modeli kurtek, bluz polarowych, kombinezonów, kompletów narciarskich, bielizny termoaktywnej oraz spodni.

Wyjątkowa promocja!

Z okazji otwarcia sklepu firmowego BRUGI przygotowało dla swoich klientów ofertę promocyjną. Cały asortyment sklepu został objęty rabatem w wysokości 30%, a rabaty na wybrane produkty sięgają 70%.

Myślenice – Galeria Handlowa DEKADA

Ul. Słoneczna 2d
Tel. 797 028 580
e-mail: myslenice@brugi.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota: 9:00-20:00
Niedziela: 10:00-19:00