Wspieramy sportową energię

W Brugi doskonale wiemy, jaką radość zawodnikom i kibicom daje sportowa rywalizacja.
Właśnie dlatego wielką wagę przywiązujemy do działalności sponsorskiej. Stale wspieramy zawodowe kluby i wydarzenia sportowe.


Liga dzieci i młodzieży
MOZN Brugi Cup

Liga MOZN Brugi Cup to cykl zawodów narciarskich dla dzieci i młodzieży. Każdego roku w imprezie bierze udział kilkuset zawodników reprezentujących szkoły i kluby sportowe. Młodzi miłośnicy narciarstwa rywalizują w dwóch konkurencjach: slalomie i slalomie gigancie. W ramach cyklu odbywają się Mistrzostwa MOZN i Puchar Krakowa. Celem ligi jest popularyzacja narciarstwa i promocja aktywności wśród najmłodszych.


BKS Aluprof Profi Credit
Bielsko-Biała

BKS to jeden z najstarszych klubów sportowych w Polsce. Został założony w latach 20-tych przez miłośników aktywności, którzy chcieli stworzyć polskiej młodzieży odpowiednie warunki dla uprawiania sportu. Na chwilę obecną BKS może się pochwalić przede wszystkim odnoszącym duże sukcesy zespołem siatkarek. Drużyna z Bielska aż ośmiokrotnie wywalczyła Mistrzostwo Polski i zdobyła Puchar Polski. Wielokrotnie występowała także w europejskich rozgrywkach pucharowych. Od 1976 roku zespół nieprzerwanie występuje w ekstraklasie, najlepszych ligowych rozgrywkach siatkarskich w Polsce.


BBTS
Bielsko-Biała

BBTS to męski klub siatkarski, działający w Bielsku-Białej od 1999 roku. Drużyna ma na swoim koncie liczne sukcesy, m.in. brązowy medal Mistrzostw Polski oraz złoto i dwa srebra wywalczone w Pucharze Polski. BBTS chętnie wspiera również imprezy charytatywne i promocyjne, dając przykład jak sportowcy mogą pomagać innym. Po długiej przerwie zespół powrócił do grona najlepszych klubów siatkarskich w Polsce występujących w PlusLidze.Na szczeblu lokalnym i ogólnopolskim

Co roku wspieramy dziesiątki inicjatyw o różnym zasięgu. Sponsorujemy Bieg po Nowe Życie – imprezę, która ma na celu promocję zdrowego trybu życia i edukację w zakresie transplantacji narządów. Każdego roku uczestniczą w nim znani sportowcy oraz gwiazdy telewizji i estrady. Jesteśmy również partnerem Pucharu Reksia, czyli największych w Polsce zawodów narciarskich dla dzieci.

Wspieramy ponadto nietypowe dyscypliny, takie jak kajak polo (Klubowe Mistrzostwa Europy w Kajak Polo w Kaniowie) oraz niewielkie kluby sportowe, np. KS Czarni Jaworze. Ich działania przynoszą wiele dobrego i są zgodne z naszą filozofią. Promują aktywność wśród osób w różnym wieku, stwarzają najmłodszym warunki do uprawiania sportu i zaszczepiają w nich aktywną pasję.