Zapraszamy do punktu sprzedaży w Wiśle

Do połowy września zapraszamy do punktu sprzedaży w ścisłym centrum Wisły

Niedawno informowaliśmy Was o nawiązaniu współpracy naszej marki z miastem Wisła. Sposób działania władz miasta i jego lokalizacja sprawiły, iż Wisła była naturalnym kandydatem na partnera Brugi. Możliwość zbliżenia się do ludzi, którzy – tak jak my – góry oraz pasję do wszelkiej aktywności maja wpisane w DNA to dla nas okazja nie do przecenienia.

Jeszcze bliżej ludzi

Jednym z owoców tej współpracy jest, otwarty kilka dni temu, punkt sprzedaży Brugi. Znajduje się on w ścisłym centrum Wisły, przy placu Hoffa. Znajdziecie w nim produkty stworzone z myślą o osobach aktywnych: odzież, obuwie i akcesoria do turystyki, biegania, na rower i wiele więcej. Rodzaje aktywności jakie oferuje Wisła, doskonale wpisują się w naszą ofertę. Niezależnie od tego czy macie w planach spacer w góry czy wycieczkę rowerową lub zdecydowaliście się na dowolną inną aktywność, oferowaną przez Wisłę i jej okolice – w naszej ofercie z pewnością znajdziecie odpowiednie dla siebie produkty.

Całe lato z Wami

Punkt sprzedaży Brugi będzie otwarty przez całe lato aż do połowy września. Czekamy na was codziennie od 10 do 18 . Zapraszamy!